МалтаПоштенски Пребарување
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

MRS 1312, Sqaq Sannat, Marsa, Marsa, Malta: MRS 1312

MRS 1312

Адреса И Поштенски Број
Наслов :MRS 1312, Sqaq Sannat, Marsa, Marsa, Malta
Површина 1 :Sqaq Sannat
Град :Marsa
Регионот 2 :Marsa
Регионот 1 :Malta
Земја :Малта
Поштенски :MRS 1312

Други Информации
Јазик :Maltese (MT)
Регионален Код :MT-26
ширина :35.88333
должина :14.49472
Временска Зона :Europe/Malta
Координирано Универзално Време :UTC+1
Летно Сметање На Времето : Yes (Y)

Онлајн Сајтот

Loading, Please Wait...

MRS 1312, Sqaq Sannat, Marsa, Marsa, Malta се наоѓа во Малта. Нејзините поштенски код е MRS 1312.

Другите се е достапен
MRS 1312, Sqaq Sannat, Marsa, Marsa, Malta,MRS 1312 ©2014 Поштенски Пребарување