МалтаПоштенски Пребарување
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

QRD 1765, Triq it-Tabib Gregorio Mifsud, Qrendi, Qrendi, Malta: QRD 1765

QRD 1765

Адреса И Поштенски Број
Наслов :QRD 1765, Triq it-Tabib Gregorio Mifsud, Qrendi, Qrendi, Malta
Површина 1 :Triq it-Tabib Gregorio Mifsud
Град :Qrendi
Регионот 2 :Qrendi
Регионот 1 :Malta
Земја :Малта
Поштенски :QRD 1765

Други Информации
Јазик :Maltese (MT)
Регионален Код :MT-44
ширина :35.83224
должина :14.44805
Временска Зона :Europe/Malta
Координирано Универзално Време :UTC+1
Летно Сметање На Времето : Yes (Y)

Онлајн Сајтот

Loading, Please Wait...

QRD 1765, Triq it-Tabib Gregorio Mifsud, Qrendi, Qrendi, Malta се наоѓа во Малта. Нејзините поштенски код е QRD 1765.

Другите се е достапен
QRD 1765, Triq it-Tabib Gregorio Mifsud, Qrendi, Qrendi, Malta,QRD 1765 ©2014 Поштенски Пребарување