МалтаПоштенски Пребарување
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

GXQ 2183, Triq Dun Marcell Mallia, Għaxaq, Għaxaq, Malta: GXQ 2183

GXQ 2183

Адреса И Поштенски Број
Наслов :GXQ 2183, Triq Dun Marcell Mallia, Għaxaq, Għaxaq, Malta
Површина 1 :Triq Dun Marcell Mallia
Град :Għaxaq
Регионот 2 :Għaxaq
Регионот 1 :Malta
Земја :Малта
Поштенски :GXQ 2183

Други Информации
Јазик :Maltese (MT)
Регионален Код :MT-17
ширина :35.84833
должина :14.51722
Временска Зона :Europe/Malta
Координирано Универзално Време :UTC+1
Летно Сметање На Времето : Yes (Y)

Онлајн Сајтот

Loading, Please Wait...

GXQ 2183, Triq Dun Marcell Mallia, Għaxaq, Għaxaq, Malta се наоѓа во Малта. Нејзините поштенски код е GXQ 2183.

Другите се е достапен
GXQ 2183, Triq Dun Marcell Mallia, Għaxaq, Għaxaq, Malta,GXQ 2183 ©2014 Поштенски Пребарување