Maltëkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

BKR 1250, Triq Brared, Birkirkara, Birkirkara, Malta: BKR 1250

BKR 1250

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :BKR 1250, Triq Brared, Birkirkara, Birkirkara, Malta
Zonë 1 :Triq Brared
Qytet :Birkirkara
Rajon 2 :Birkirkara
Rajon 1 :Malta
Vend :Maltë
Kodi Postar :BKR 1250

Informacione të Tjera
Gjuhë :Maltese (MT)
Kodi Rajoni :MT-04
gjerësi :35.89667
gjatësi :14.46250
Zona Koha :Europe/Malta
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

BKR 1250, Triq Brared, Birkirkara, Birkirkara, Malta është e vendosur në Maltë.Kodi i saj është zip BKR 1250.

Të tjerët u kërkohet në
BKR 1250, Triq Brared, Birkirkara, Birkirkara, Malta,BKR 1250 ©2014 kodin postar Query