МалтаПоштенски Пребарување
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

NXR 4110, Triq Sir W. Scott, Birguma, Naxxar, Malta: NXR 4110

NXR 4110

Адреса И Поштенски Број
Наслов :NXR 4110, Triq Sir W. Scott, Birguma, Naxxar, Malta
Површина 1 :Triq Sir W. Scott
Град :Birguma
Регионот 2 :Naxxar
Регионот 1 :Malta
Земја :Малта
Поштенски :NXR 4110

Други Информации
Јазик :Maltese (MT)
Регионален Код :MT-38
ширина :35.92167
должина :14.44722
Временска Зона :Europe/Malta
Координирано Универзално Време :UTC+1
Летно Сметање На Времето : Yes (Y)

Онлајн Сајтот

Loading, Please Wait...

NXR 4110, Triq Sir W. Scott, Birguma, Naxxar, Malta се наоѓа во Малта. Нејзините поштенски код е NXR 4110.

Другите се е достапен
NXR 4110, Triq Sir W. Scott, Birguma, Naxxar, Malta,NXR 4110 ©2014 Поштенски Пребарување