МалтаПоштенски Пребарување
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

SLZ 1552, Triq San Pietru, San Lawrenz, San Lawrenz, Għawdex: SLZ 1552

SLZ 1552

Адреса И Поштенски Број
Наслов :SLZ 1552, Triq San Pietru, San Lawrenz, San Lawrenz, Għawdex
Површина 1 :Triq San Pietru
Град :San Lawrenz
Регионот 2 :San Lawrenz
Регионот 1 :Għawdex
Земја :Малта
Поштенски :SLZ 1552

Други Информации
Јазик :Maltese (MT)
Регионален Код :MT-50
ширина :36.05833
должина :14.22778
Временска Зона :Europe/Malta
Координирано Универзално Време :UTC+1
Летно Сметање На Времето : Yes (Y)

Онлајн Сајтот

Loading, Please Wait...

SLZ 1552, Triq San Pietru, San Lawrenz, San Lawrenz, Għawdex се наоѓа во Малта. Нејзините поштенски код е SLZ 1552.

Другите се е достапен
SLZ 1552, Triq San Pietru, San Lawrenz, San Lawrenz, Għawdex,SLZ 1552 ©2014 Поштенски Пребарување