МалтаПоштенски Пребарување
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

DGL 1173, Triq Dun Karm Frendo, Dingli, Dingli, Malta: DGL 1173

DGL 1173

Адреса И Поштенски Број
Наслов :DGL 1173, Triq Dun Karm Frendo, Dingli, Dingli, Malta
Површина 1 :Triq Dun Karm Frendo
Град :Dingli
Регионот 2 :Dingli
Регионот 1 :Malta
Земја :Малта
Поштенски :DGL 1173

Други Информации
Јазик :Maltese (MT)
Регионален Код :MT-07
ширина :35.86028
должина :14.38139
Временска Зона :Europe/Malta
Координирано Универзално Време :UTC+1
Летно Сметање На Времето : Yes (Y)

Онлајн Сајтот

Loading, Please Wait...

DGL 1173, Triq Dun Karm Frendo, Dingli, Dingli, Malta се наоѓа во Малта. Нејзините поштенски код е DGL 1173.

Другите се е достапен
DGL 1173, Triq Dun Karm Frendo, Dingli, Dingli, Malta,DGL 1173 ©2014 Поштенски Пребарување