Maltëkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

GHR 1820, Tal-Ferha, Limiti Ta', Għargħur, Għargħur, Malta: GHR 1820

GHR 1820

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :GHR 1820, Tal-Ferha, Limiti Ta', Għargħur, Għargħur, Malta
Zonë 1 :Tal-Ferha, Limiti Ta'
Qytet :Għargħur
Rajon 2 :Għargħur
Rajon 1 :Malta
Vend :Maltë
Kodi Postar :GHR 1820

Informacione të Tjera
Gjuhë :Maltese (MT)
Kodi Rajoni :MT-15
gjerësi :35.92126
gjatësi :14.45195
Zona Koha :Europe/Malta
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

GHR 1820, Tal-Ferha, Limiti Ta', Għargħur, Għargħur, Malta është e vendosur në Maltë.Kodi i saj është zip GHR 1820.

Të tjerët u kërkohet në
GHR 1820, Tal-Ferha, Limiti Ta', Għargħur, Għargħur, Malta,GHR 1820 ©2014 kodin postar Query