МалтаПоштенски Пребарување
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

SGN 3054, Triq Alessju Xuereb, San Ġwann, San Ġwann, Malta: SGN 3054

SGN 3054

Адреса И Поштенски Број
Наслов :SGN 3054, Triq Alessju Xuereb, San Ġwann, San Ġwann, Malta
Површина 1 :Triq Alessju Xuereb
Град :San Ġwann
Регионот 2 :San Ġwann
Регионот 1 :Malta
Земја :Малта
Поштенски :SGN 3054

Други Информации
Јазик :Maltese (MT)
Регионален Код :MT-49
ширина :35.90944
должина :14.47861
Временска Зона :Europe/Malta
Координирано Универзално Време :UTC+1
Летно Сметање На Времето : Yes (Y)

Онлајн Сајтот

Loading, Please Wait...

SGN 3054, Triq Alessju Xuereb, San Ġwann, San Ġwann, Malta се наоѓа во Малта. Нејзините поштенски код е SGN 3054.

Другите се е достапен
SGN 3054, Triq Alessju Xuereb, San Ġwann, San Ġwann, Malta,SGN 3054 ©2014 Поштенски Пребарување