Maltëkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

SGN 3054, Triq Alessju Xuereb, San Ġwann, San Ġwann, Malta: SGN 3054

SGN 3054

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :SGN 3054, Triq Alessju Xuereb, San Ġwann, San Ġwann, Malta
Zonë 1 :Triq Alessju Xuereb
Qytet :San Ġwann
Rajon 2 :San Ġwann
Rajon 1 :Malta
Vend :Maltë
Kodi Postar :SGN 3054

Informacione të Tjera
Gjuhë :Maltese (MT)
Kodi Rajoni :MT-49
gjerësi :35.90944
gjatësi :14.47861
Zona Koha :Europe/Malta
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

SGN 3054, Triq Alessju Xuereb, San Ġwann, San Ġwann, Malta është e vendosur në Maltë.Kodi i saj është zip SGN 3054.

Të tjerët u kërkohet në
SGN 3054, Triq Alessju Xuereb, San Ġwann, San Ġwann, Malta,SGN 3054 ©2014 kodin postar Query