Maltëkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

QRD 1765, Triq it-Tabib Gregorio Mifsud, Qrendi, Qrendi, Malta: QRD 1765

QRD 1765

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :QRD 1765, Triq it-Tabib Gregorio Mifsud, Qrendi, Qrendi, Malta
Zonë 1 :Triq it-Tabib Gregorio Mifsud
Qytet :Qrendi
Rajon 2 :Qrendi
Rajon 1 :Malta
Vend :Maltë
Kodi Postar :QRD 1765

Informacione të Tjera
Gjuhë :Maltese (MT)
Kodi Rajoni :MT-44
gjerësi :35.83224
gjatësi :14.44805
Zona Koha :Europe/Malta
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

QRD 1765, Triq it-Tabib Gregorio Mifsud, Qrendi, Qrendi, Malta është e vendosur në Maltë.Kodi i saj është zip QRD 1765.

Të tjerët u kërkohet në
QRD 1765, Triq it-Tabib Gregorio Mifsud, Qrendi, Qrendi, Malta,QRD 1765 ©2014 kodin postar Query